Екскурсія до Музею енергетики12 листопада для студентів першого курсу груп ЕС-81, ЕС-82 та  ЕС-п81 було організовано екскурсію до Музею енергетики комунального підприємства "Київтеплоенерго". Витоки створення цього музею беруть початок  від 2000 року, коли на базі енергокомпанії Київенерго були зібрані натурні експонати з енергопідприємств Київської, Черкаської, Чернігівської та Житомирської областей. Директор музею Циганенко В.О. виклав перед майбутніми фахівцями змістовну інформацію про історію Київської енергосистеми, а також розповів цікаві та повчальні факти про перебіг трагічних подій на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року. Особливо запам'яталися студентам слова керівника музею, який на той час був черговим диспетчером на щиті управління Київської енергесистеми, про те, що завжди необхідно суворо дотримуватися інструкцій з експлуатації такого складного обладнання.

Г Р А Ф І К

захисту магістерських дисертацій

студентами гр.ЕС-71мп, ЕС-72мп, ЕС-з71мп

Освітньо-професійна програма магістерської підготовки

Спеціальність

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Спеціалізація- Електричнi системи i мережi

Завантажити

Екскурсія на ТЕЦ-525 жовтня для студентів групи ЕС-71 було організовано екскурсію на київську теплоелектроцентраль КП "Київтеплоенерго". Цікаву та змістовну інформацію про історію Київської енергосистеми молоді люди отримали в Музеї енергетики від директора Музею Циганенка В.О. Далі екскурсія продовжилася в котлотурбінний цех, де фахівці розповіли про роботу обладнання цеху - турбоагрегатів, паливних котлів, насосів, систем охолодження та підігріву теплоносіїв. На блочному щиту КТЦ відбулася цікава розмова з фахівцями про перпективи роботи майбутніх спеціалістів на об'єктах ТЕЦ-5.

До уваги випускників кафедри електричних мереж та систем минулих років!

Шановні наші випускники!
В грудні цього року факультет електроенерготехніки та автоматики КПІ святкуватиме своє 100-річчя, а вже за 2 роки такий же ювілей святкуватиме наша кафедра.
В рамках підготовки до цих ювілеїв кафедра просить випускників минулих років поділитися фотографіями, які б допомогли проілюструвати нашу спільну історію. Це можуть бути фотографії з викладачами кафедри та факультету, фото на фоні корпусу, в лабораторіях кафедри та факультету тощо.
Усі фотоматеріали, якими б Ви хотіли поділитися з нами, просимо надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З найкращими побажаннями,
кафедра електричних мереж та систем КПІ ім. Ігоря Сікорського