• Головна
  • Кафедра
  • Новини
  • 2017.07.11. Результати складання вступного комплексного фахового випробування на освітню програму магістерської підготовки

2017.07.11. Результати складання вступного комплексного фахового випробування на освітню програму магістерської підготовки

  Оцінки з  комплексного фахового випробування вступників на освітню програму магістерської підготовки денної форми навчання
 
     
№ п\п П.І.Б. Оцінка комплексного вступного фахового випробування
1 Бойко Андрій Вячеславович 4,0
2 Брайко Владислав Сергійович 4,5
3 Буданов Олександр Вікторович 5,0
4 Бутович Віталій Олексійович 4,0
5 Гальченко Анна Миколаївна 5,0
6 Герловська Альона Олегівна 4,5
7 Гречин Юрій Олегович 5,0
8 Давидюк Андрій Володимирович 4,5
9 Дубяга Максим Олександрович 4,0
10 Коваленко Олексій Вікторович 3,5
11 Коваль Антон Іванович 4,0
12 Ковальчук Віталій Валерійович 4,5
13 Ковальчук Тетяна Володимирівна 5,0
14 Кондратенко Артем Григорович 3,5
15 Кунду Мабіала Амеде Альфред 4,5
16 Лисенко Євгеній Сергійович 5,0
17 Мироненко Олексій Васильович 4,5
18 М'якіньких Андрій Олександрович 5,0
19 Мякушин Роман Миколайович 4,0
20 Передерій Володимир Васильович 4,5
21 Поткалюк Валентин Романович 4,0
22 Руденко Денис Ігорович 3,5
23 Рябоконь Олексій Юрійович 3,5
24 Савватєєв Анатолій Сергійович 4,0
25 Соколов Максим Сергійович 4,5
26 Соломахін Денис Русланович 3,5
27 Сосновський Дмитро Олегович 4,0
28 Спасський Олександр Едуардович 4,5
29 Тарнавський Ярослав Валерійович 4,0
30 Федоренко Крістіан Дмитрович 4,5
31 Чічіюк Роман Русланович 4,0
32 Чужма Артем Сергійович 5,0
33 Шаталов Євген Олександрович 5,0
34 Шатілов Антон Валерійович 4,0
35 Шупіло Сергій Володимирович 4,0

 

  Оцінки з  комплексного фахового випробування вступників на освітню програму магістерської підготовки заочної форми навчання
 
     
№ п\п П.І.Б. Оцінка комплексного вступного фахового випробування
1 Безруков Єгор Олександрович 3,5
2 Бойко Андрій Вячеславович 4,0
3 Бурлака Олександр Васиьович 3,0
4 Дідик Микола Віторович 3,0
5 Єрохін Денис Ігорович 4,0
6 Коваленко Наталія Миколаївна 4,5
7 Коваль Антон Іванович 4,0
8 Ладченко Юрій Володимирович 3,0
9 Посьмашний Андрій Сергійович 3,0
10 Сорока Михайло Вадимович 4,0
11 Царук Костянтин Олегович 4,0
12 Чужма Артем Сергійович 5,0