Екскурсія до Музею енергетики12 листопада для студентів першого курсу груп ЕС-81, ЕС-82 та  ЕС-п81 було організовано екскурсію до Музею енергетики комунального підприємства "Київтеплоенерго". Витоки створення цього музею беруть початок  від 2000 року, коли на базі енергокомпанії Київенерго були зібрані натурні експонати з енергопідприємств Київської, Черкаської, Чернігівської та Житомирської областей. Директор музею Циганенко В.О. виклав перед майбутніми фахівцями змістовну інформацію про історію Київської енергосистеми, а також розповів цікаві та повчальні факти про перебіг трагічних подій на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року. Особливо запам'яталися студентам слова керівника музею, який на той час був черговим диспетчером на щиті управління Київської енергесистеми, про те, що завжди необхідно суворо дотримуватися інструкцій з експлуатації такого складного обладнання.

【正規品】最新のナイキ メンズ レディース スニーカー通販