Вступ на 5-й курс (магістратура)

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"
освітня програма  "Електричні системи і мережі"

Телефон гарячої лінії з питань вступу:
(+380 99) 030-96-63
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Якщо ви хочете продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ви можете вступити до КПІ ім. Ігоря Сікорського на 5 курс. Ви будете здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Ступінь магістра по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" за освітньою програмою "Електричні системи і мережі" передбачає більш глибоке засвоєння теоретичного матеріалу та підготовку студентів до науково-дослідної діяльності в Україні та іноземних університетах-партнерах.

Ти продовжуєш навчання за тією ж освітньою програмою? Тоді тобі потрібно подати документи з 1 липня по 2 серпня та скласти вступні випробування   з 5 по 9 липня, або – з 5 по 9 серпня. Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи з 1 липня по 2 серпня та скласти основні вступні випробування з 5 по 9 липня, або – з 5 по 9 серпня та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

Більш детально, дивись ключові дати на сайті pk.kpi.ua

Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії);
  • диплом бакалавра (оригінал та копії);
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії);
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю);
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії);
  • шість фотокарток.

Копії завіряються у відбірковій комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики за наявності оригіналу. Для подання документів у відбірковій комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики потрібно залишити копії документів.

Програми комплексних фахових випробувань

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка у 2019р.

Програма додаткового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка у 2019р.

Програма вступного випробування з іноземної мови

Офіційні документи

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітнього рівня «молодший спеціаліст» у 2019 році.
Всі правові положення та нормативні засади вступу на 5 курс та на основі диплому «молодшого спеціаліста» — строки, перелік документів, розрахунок рейтингу для майбутніх вступників.

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2019 році  для здобуття ступеню "магістр" та "бакалавр" для молодших спеціалістів
Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2019 році.

Документи, необхідні для зарахування до  КПІ ім. Ігоря Сікорського. Повний перелік документів, які абітурієнту необхідно подати для Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2019 році.

Корисні посилання

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії. Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського під час прийому документів.

F.A.Q. Відповіді на питання, які найбільш часто задають вступники до КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Як доїхати? До станції метро «Політехнічний інституту», до зупинки громадського транспорту «вул.Польова» (1, 3 швидкісний трамвай) або до зупинки «Політехнічний інститут» тролейбусами, автобусами й маршрутними таксі, що прямують проспектом Перемоги (тролейбус №5, автобус № 31, маршрутні таксі). Вулиця Політехнічна — пішохідна. Залишити транспорт можна на спеціалізованих стоянках.

Контактна інформація

Адреса Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського: Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16.

Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46

Сайт приймальної комісії: http://pk.kpi.ua/

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі (вул. Металістів, 5-А).

Сайт приймальної комісії для іноземних громадян: http://istudent.kpi.ua


Адреса Відбіркової комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики: Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 146 (4-й поверх).

Телефон гарячої лінії з питань вступу: (+380 44) 204-85-77, (+380 99) 030-96-63

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Завідуючий кафедри: Кирик Валерій Валентинович

Телефон: + 38 (044)204-82-34

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.