Вступ на 1-й курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"
освітня програма "Електричні системи і мережі"

Телефон гарячої лінії з питань вступу:
(+380 99) 030-96-63
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Як вступити на кафедру Електричних мереж та систем?

Шановні абітурієнти, якщо Ви хочете пов'язати Ваше життя з енергетикою та інженерією, отримати відмінну вищу освіту та стати висококваліфікованим бакалавром або магістром, то Вам, для початку, необхідно до нас поступити.

Вступ на навчання за держзамовленням здійснюється на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст», незалежно від здобутої раніше спеціальності.

7 причин чому потрібно обрати кафедру
Електричних мереж та систем:

  • 1. Кафедра являється однією з найстарших на факультеті і відповідно має найбагатший досвід роботи;
  • 2. Освітня програма кафедри являється однією з найважливіших та затребовуних сфер в електроенергетиці;
  • 3. Досвідчений висококваліфікований педагогічний склад;
  • 4. Сучасне матеріально-технічне забезпечення навчального процесу;
  • 5. Сприяння та допомога в працевлаштуванні випускників;
  • 6. Яскраве, наповнене незабутніми емоціями студентське життя;
  • 7. Затишний гуртожиток та їдальня в 5 хв ходьби від навчального корпусу.

Наші випускники набувають необхідні знання для роботи в області аналізу, планування, управління та оптимізації режимів роботи енергосистем, використання сучасних комп'ютерних технологій в галузі передачі та розподілу електричної енергії

Для вступу до ФЕА за державним замовленням або за кошти фізичних чи юридичних осіб необіхдно:

  • З 10 липня по 22 липня 2019 року подати заяву на вступ;
  • З 23 липня по 25 липня 2019 року скласти вступні іспити з фізики та математики (замість вступних іспитів можна надати сертифікати ЗНО з відповідних предметів за 2018 та/або 2019 роки);
  • З 26 липня по 31липня (не пізніше 18.00) подати до відбіркової комісії оригінали документів про освіту (диплом молодшого спеціаліста та додаток до нього).

Більш детально, дивись ключові дати на сайті pk.kpi.ua

Нагадуємо, що прохідний бал з фізики і математики ( як за ЗНО, так і за вступними іспитами) складає - не менше 100 балів. Для перезарахування вступних іспитів, ваші результати за ЗНО повинні бути також не меншими ніж 100 балів.

Перелік документів що подаються із заявою на вступ

Якщо обрана тобою спеціальність у «КПІ ім. І. Сікорського» входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2019 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Якщо обрана тобою спеціальність не входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2019 році, ти маєш обрати споріднену для тебе спеціальність (тобто таку спеціальність, яка продовжує вже одержану тобою підготовку) й претендувати навчатись за державним замовленням, у разі, якщо місця на обрану спеціальність надаються, або якщо ти змінюєш спецільність чи спорідненої спеціальності в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» немає, тоді ти можеш претендувати тільки на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 12 липня по 24 липня включно! Екзамени розпочнуться з 25 липня. Не впусти можливість!

Контактна інформація

Адреса Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського: Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16.

Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46

Сайт приймальної комісії: http://pk.kpi.ua/

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі (вул. Металістів, 5-А).

Сайт приймальної комісії для іноземних громадян: http://istudent.kpi.ua


Адреса Відбіркової комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики: Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 146 (4-й поверх).

Телефон гарячої лінії з питань вступу: (+380 44) 204-85-77, (+380 99) 030-96-63

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Завідуючий кафедри: Кирик Валерій Валентинович

Телефон: + 38 (044)204-82-34

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Офіційні документи

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2019 році. Всі правові положення та нормативні засади вступу на 5 курс та на основі диплому «молодшого спеціаліста» — строки, перелік документів, розрахунок рейтингу для майбутніх вступників.

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2019 році
Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2018 році.

Документи, необхідні для зарахування до  КПІ ім. Ігоря Сікорського. Повний перелік документів, які абітурієнту необхідно подати для Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2019 році.

Корисні посилання

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії. Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського під час прийому документів.

F.A.Q. Відповіді на питання, які найбільш часто задають вступники до КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Як доїхати? До станції метро «Політехнічний інституту», до зупинки громадського транспорту «вул.Польова» (1, 3 швидкісний трамвай) або до зупинки «Політехнічний інститут» тролейбусами, автобусами й маршрутними таксі, що прямують проспектом Перемоги (тролейбус №5, автобус № 31, маршрутні таксі). Вулиця Політехнічна — пішохідна. Залишити транспорт можна на спеціалізованих стоянках.