Екскурсія студентів ІІ курсу на ТЕЦ-515 листопада для студентів другого курсу груп ЕС-71, ЕС-72 було організовано екскурсію на ТЕЦ-5 комунального підприємства "Київтеплоенерго". Після ознайомлення з правилами техніки безпеки молоді люди оглянули обладнання котлотурбінного цеху, побували на блочному щиті управління турбогенераторами та послухали цікаву розмову начальника диспетчерського пульта керування про те, як відбувається передача електроенергії в мережу та її розподіл між  лініями 10, 35 110 та 330 кВ відповідно. Особливе враження на молодь справило обладнання турбоагрегата потужністю 250 МВт, який був зупинений на ремонт і можна було доторкнутися руками до лопаток турбіни, оглянути вали турбогенератора блоків циліндрів високого, середнього та низького тиску. На закінчення фахівці розповіли студентам про особливості та перспективи роботи на теплоелектроцентралі.

Women Air Jordan 1 Mid "Crimson Tint" 852542-801 Pink White Online, Price: $88.58 - Air Jordan Shoes, nike air max bw shop online paypal card free