• Кафедра
  • Новини
  • 05.06.19 Ректором КПІ ім. Ігоря Сікорського обрано академіка НАН України Михайла Згуровського

Ректором КПІ ім. Ігоря Сікорського обрано
академіка НАН України Михайла Згуровського

5 червня в холі Центру культури і мистецтв університету відбулися вибори ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Голосування розпочалося о 9.00 і тривало до 15.00. У ньому взяли участь 2939 виборців, що складає 82,72% від їхньої загальної кількості. Всього було надруковано 3553 бюлетенів (за кількістю виборців). За результатами підрахунку голосів виборча комісія встановила, що за кандидата на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайла Захаровича Згуровського віддали голоси 2359, що становить 80,26% учасників голосування. Не підтримали кандидата 511 (17,39%) учасників голосування. 69 бюлетенів (2,35%) визнано недійсними. Заяв і скарг під час голосування не надходило. Таким чином, переважною більшістю голосів ректором КПІ ім. Ігоря Сікорського обрано академіка НАН України Михайла Захаровича Згуровського.

Nike