ВР присудила премії найкращим учасникам ЗНО і освітянам

Українські парламентарі ухвалили рішення про присудження премій Верховної Ради України випускникам шкіл, які найкраще склали ЗНО цього року, педагогічним працівникам, а також молодим ученим. Відповідні рішення ухвалені
парламентом  1  грудня.
За інформацією голови парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака, загалом присуджено 90 премій. Зокрема, кожен з 30 найкращих випускників шкіл, які цього року найкраще склали ЗНО, отримає премію розміром 100 тисяч грн.
Також 30 премій розміром 136 тисяч грн отримають педагогічні працівники закладів дошкільної, середньої, професійної та позашкільної освіти, які досягли особливих успіхів у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів.
Окрім того, премію Верховної Ради отримають 67 молодих учених за 30 наукових робіт з різних тем. Розмір кожної премії складає 136 тисяч грн.