Більшість вишів працює у змішаній та дистанційній формі

Більшість закладів фахової передвищої та вищої освіти працюють у змішаному та дистанційному форматах.
Про це свідчать результати онлайн-опитування викладачів та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, проведеного Державною службою якості освіти.
Зокрема, понад 40% респондентів повідомили про змішаний формат навчального процесу в своєму закладі освіти.
Ще понад 30% учасників освітнього процесу зазначають про суто дистанційний формат навчання.
Натомість 27% опитаних студентів та викладачів повідомили про очний формат навчання.
За інформацією Державної служби якості освіти, порівняно з минулим роком, спостерігається повільна тенденція відмови від дистанційного формату навчання на користь очного.
«Загалом протягом року спостерігається значний спад (майже утричі) застосування дистанційного формату роботи в усіх закладах вищої та фахової передвищої освіти», – йдеться в результатах опитування.
Опитування було проведено у І кварталі поточного року в 50 закладах фахової передвищої та 60 закладах вищої освіти, зокрема й переміщених коледжах та університетах.