Офіційне повідомлення Ректорату

Наразі у деяких спільнотах у соціальних мережах поширюється фейкова інформація, що у КПІ ім. Ігоря Сікорського до складу екзаменаційних комісій нібито почали включати представників Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП). Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» офіційно спростовує цю інформацію і зазначає, що вона повністю не відповідає дійсності, а будь-які фото- та відеоматеріали, пов’язані з цим, є створеними за допомогою комп’ютерних програм та/або згенеровані штучним інтелектом. Екзаменаційні комісії у КПІ ім. Ігоря Сікорського формуються відповідно до «Положення про екзаменаційну комісію та атестацію здобувачів вищої освіти», введеного Наказом № 7/178 від 01.10.2020 року (поточна редакція відповідно до Наказу № НОН/100/2023 від 23.03.2023 року). Відповідно до вищезазначеного Положення до складу екзаменаційних комісій у КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть входити тільки працівники, які перебувають у трудових відносинах з університетом, зокрема: голова (висококваліфіковані фахівці за профілем спеціальності, які мають науковий ступінь та/або вчене звання); члени комісії з кожної спеціальності за певним рівнем вищої освіти (науково-педагогічні працівники випускових кафедр університету або інших закладів вищої освіти, фахівці з відповідних галузей знань та видів економічної та виробничої діяльності, представники галузевих об’єднань роботодавців, працівники науково-дослідних інститутів); гарант відповідних освітніх програм, за якими здійснюється атестація здобувачів; секретар комісії з числа працівників відповідних факультетів/інститутів. Таким чином, КПІ ім. Ігоря Сікорського офіційно повідомляє, що у складі екзаменаційних комісій в університеті немає жодних представників Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК СП).

Г Р А Ф І К
захисту магістерської дисертації студентом групи ЕС-31мн
спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка  та електромеханіка
освітньо-наукова програма “Електричні системи і мережі”
на кафедрі Електричні мережі та системи

Дата

Час

Дата

Час

Аудиторія

Кількість студентів

Попередній захист

Основний захист

 

12 травня

12.00

20 травня

14.00

113-20

1

Інфраструктура для енергетичної стійкості та цифрової освіти

24 квітня на факультеті Електроенерготехніки та автоматики відбулася презентація нових інфраструктурних рішень, що посилюють енергетичну автономність та цифрові можливості університету.
Віртуальна лабораторія моделювання енергетичних систем стала прикладом успішної співпраці з міжнародними та українськими партнерами. Було створено повноцінний освітній цифровий простір для моделювання складних енергетичних систем завдяки підтримці:
✅IVL (Swedish Environmental Research Institute), який надав 15 ліцензій програмного забезпечення Matlab;
✅DMCC Engineering, що передала 25 ліцензій PowerFactory;
✅Фонду розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського, який профінансував закупівлю 15 сучасних комп’ютерів.
Лабораторія Digital Power Lab створена в рамках міжнародного проєкту Ukraine Sustainable Energy Systems за участі Swedish Institute та доукомплектована завдяки компанії Huawei Україна. Тепер вона здатна забезпечувати електроенергією структурні підрозділи ФЕА під час відключень, що дозволяє безперебійно продовжувати освітній процес.
Фотоелектрична система гарантованого живлення для деканату та приймальної комісії ФЕА реалізована за підтримки компанії «Атмосфера». Це рішення дозволяє забезпечити стабільну роботу адміністрації факультету, що особливо важливо в період сесії та вступної кампанії.

 Інноваційна інженерія як ключовий елемент
економіки майбутнього та розвитку України

Повномасштабна війна в Україні триває, необхідність у виробництві високотехнологічного озброєння масштабується, а фахівці інженерних спеціальностей у дефіциті. КПІ ім. Ігоря Сікорського, який має славетну історію та випускники якого зробили потужний внесок у розвиток вітчизняної та світової науки і техніки, готовий прийняти виклик і нарощувати підготовку таких потрібних і важливих саме зараз висококваліфікованих фахівців. На вимогу часу відкрито нові освітні програми щодо гуманітарного розмінування, робототехніки, штучного інтелекту, протезування тощо, університет взяв курс на енергоефективність.
Про те, якими професійними компетенціями готовий «озброїти» своїх студентів один із найстарших і найбільших технічних університетів світу та як Україні у певний момент не опинитися під загрозою обмеженості людського капіталу в ключових галузях економіки, журналістам УКРІНФОРМУ розповів ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Анатолій Мельниченко.

Читати далі

Набір на курс «Єдиний вступний іспит в магістратуру. Підготовка до ЄВІ»

ОГОЛОШУЄМО НОВИЙ НАБІР
«Єдиний вступний іспит в магістратуру. Підготовка до ЄВІ»!
✅ 32 академічні години – 16 занять по 2 академічні години
✅ Тривалість 2 місяці
✅ Групи 15 слухачів
Початок занять 01 травня 2025 року!
Вартість курсу 5776 грн.
НАШІ ПЕРЕВАГИ ПІДГОТОВКИ З КПІ ім.Ігоря СІКОРСЬКОГО
▫️ досвідчені викладачі університету
▫️ індивідуальний підхід, персональні консультації та рекомендації
▫️ чітка структура підготовки
▫️ практичний тренінг в форматі реального часу
Реєструйся просто зараз!
Запис на курс
Телефони для довідок:
+38(097) 710-14-58
+38(063) 955-08-46
+38(097) 628-06-22
+38(068) 709-90-35
Приєднуйся до нашої спільноти:
Facebook: sdp.kpi
Instagram: https://instagram.com/kpi_pidgotovchi_kursy
TikTok: https://www.tiktok.com/@pidgotovchi_kursy_kpi
Навчайся з найкращими – обирай КПІ!
 Гарантований якісний старт у майбутнє!

Ещё статьи...