Шановні абітурієнти!

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та
Факультет електроенерготехніки та автоматики
запрошують Вас до навчання на
Кафедру електричних мереж та систем!

Чи не спадало Вам на думку, хто забезпечує якісне електропостачання споживачів? Хто несе високу відповідальність за нормальне функціонування і перспективний розвиток енергетики і, отже, економіки країни? Хто в повному об'ємі повинен і може реалізувати в великій енергетиці свої знання, уміння і навички, набуті за час навчання в інституті? Це - ВИ, сьогоднішні абітурієнти та першокурсники, а через чотири або шість років - дипломовані бакалаври або магістри відповідно, молоді фахівці, командири енергетичного виробництва.

Кафедра забезпечує підготовку фахівців на бюджетній та контрактній основі за денною та заочною формами навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями:

  • Освітньо-кваліфікаційний рівень "Бакалавр".
    На навчання приймаються особи з повною загальною середньою освітою.
  • Освітньо-кваліфікаційний рівень "Магістр".
    На навчання приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра відповідного напряму.

Для студентів-громадян України старших курсів бакалаврського та магістерського рівня вищої освіти ухвалено рішення не підвищувати вартість навчання на рівень інфляції.

Телефон гарячої лінії та електронна пошта факультету, куди можна звертатись з питаннями про вступну кампанію 2023 року:
(099) 030-96-63;         Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Після завершення навчання випускники отримують диплом про вищу освіту державного зразка, а також додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT). Випускники освітньо-кваліфікаційного рівня "Магістр" мають право навчання за конкурсом в аспірантурі для здобуття освітньо-наукового рівня доктора філософії (PhD)

Студенти кафедри мають можливість навчатись в інституті військової підготовки, а також паралельно отримувати другу вищу освіту (на контрактній основі), наприклад, економічного або юридичного профілю тут же при Університеті. Студентам з інших міст та сіл України надається гуртожиток.

Контактна інформація

Приймальна комісія: 16-й корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського, 4-й поверх, кімната 146,

Спеціальність: 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка",
Спеціалізація: "Електричні системи і мережі"

Телефони для довідок: + 38 (044)204-82-34; + 38 (044)204-84-74