Стартувала реєстрація на НМТ-2024:
що мають знати абітурієнти

Реєстрація на НМТ-2024
Зареєструватися на НМТ треба за допомогоюспеціального сервісу, розміщеного на вебсайті УЦОЯО. Спочатку потрібно створити персональний кабінет і вказати ідентифікаційний код, прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, дані документа, що посвідчує особу.
У кабінеті також треба вказати:
 - якого року ви випускник школи;
 - чи потрібні вам спеціальні умови для складання тестування;
 - вибрати предмет на вибір;
 - також – населений пункт, де ви плануєте складати тестування;
 - мову складання НМТ;
 - завантажити сканкопії та/або фотокопії документів;
надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі.
Як реєструватися учасникам, які за кордоном
Якщо одинадцятикласник перебуває за кордоном і вчиться дистанційно в українській школі, йому варто завантажити довідку з місця навчання, отриману саме в цій школі. Якщо закінчуєте закордонну школу, тоді перекладена довідка має бути з цього закладу освіти.
При цьому в УЦОЯО радили не зволікати з реєстрацією, аби мати можливітсь обрати найближчий населений пункт за кордоном, в якому ви хочете складати тестування.
Якісна профільна освіта за передовими матеріалами – ключ до високооплачуваної роботи у майбутньому. Дистанційний коледж OPTIMA запрошує на безоплатний вебінар, де директорка Діана Лозинська розповість про актуальні спеціальності та унікальні можливості навчання. Зустріч відбудеться 2 квітня о 19:00. Реєстрація – за посиланням.
Які завантажити документи
Під час реєстрації на НМТ треба завантажити сканкопії та/або фотокопії:
 - паспорт або інший документ, який посвідчує особу;
 - довідку з місця навчання, яка підтверджує, що ви завершуєте школу у 2024 році або зробили це у минулі роки;
 - ідентифікаційний код.
За потреби вступник / вступниця має також додати копії:
 - свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб;
 - медичноговисновку;
 - нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації;
 - документ, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основних сесіях НМТ.
Зверніть увагу! У разі ненадання тих чи тих копій документів або надання копій, що не відповідають вимогам, вступнику / вступниці відмовлять у реєстрації.
Як виправити інформацію
Після надсилання на обробку реєстраційних даних і документів варто переглядати інформацію вперсональному кабінеті. Якщо замість повідомлення про успішну реєстрацію і можливість сформувати сертифікат ви отримаєте повідомлення про потребу виправити недоліки, треба якомога швидше це зробити. У повідомленні ви отримаєте необхідну інформацію.
Виправити й повторно надіслати все на перевірку до регіонального центру можна до 15 квітня.
До 15 квітня в персональному кабінеті можна буде змінити:
 - навчальний предмет на вибір;
 - населений пункт в Україні або за кордоном, де вступник / вступниця перебуватиме у час проведення НМТ;
 - інформацію про потребу у проходженні НМТ під час додаткових сесій.