Хто має складати мультитест НМТ у 2025 році

У 2025 році вступна кампанія четвертий рік поспіль буде відбуватися за результатами спрощеного ЗНО – національного мультипредметного тесту (НМТ).
Для конкурсного відбору на бакалаврат будуть зараховуватися бали національного мультипредметного тесту з української мови (перший обов’язковий предмет), математики (другий обов’язковий предмет), історія України (третій обов'язковий предмет) та одного предмету на вибір (українська література, географія, біологія, хімія, фізика або іноземна мова).
Передбачається, що результати НМТ будуть необхідні для вступу на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на всі спеціальності.
Для вступу на мистецькі та спортивні спеціальності у 2025 році абітурієнти мають також додатково пройти творчий конкурс.
Важливо: за бажанням вступника замість національного мультипредметного тесту 2025 року можуть бути зараховані результати мультитесту за 2022, 2023 або 2024 роки.
Для вступу в магістратуру діятимуть результати ЄВІ 2023-2025 років
У 2025 році вступники в магістратуру можуть подати для участі в конкурсному відборі результати єдиного вступного іспиту 2023, 2024 або 2025 років.
Формула розрахунку конкурсного бала буде оприлюднена в Порядку прийому до закладів вищої освіти, який затверджується Міністерством освіти і науки.
Також вступники в магістратуру, які мають результат ЄВІ за 2023 або 2024 рік, але бажають покращити свій результат для вступу, мають право заново скласти єдиний вступний іспит у 2025 році і обрати для участі в конкурсному відборі кращий результат.
Окрім цього іспиту, вступники в магістратуру залежно від спеціальності, на які вступатимуть, мають надати або результати ЄФВВ за 2025 рік, або результати ЄДКІ за 2024 або 2025 рік, або скласти фаховий іспит.

Співпраця КПІ над відновленням наших захисників

Coworking_KPIКПІ продовжує працювати над відновленням наших захисників разом із Благодійним фондом «Центр складного ендопротезування, остеоінтеграції та біоніки» та Громадською спілкою «Центр міждисциплінарних фундаментальних і прикладних досліджень Людини».

Нещодавно був підписаний меморандум про співпрацю, у межах якого:
• займатимуться реабілітацією, ендопротезуванням і психічним здоров'ям;
• надаватимуть фахову психосоціальну підтримку постраждалим із надважкими станами (фантомні болі, контузії, ПТСР, порушення мовлення), повертаючи їх до повноцінного життя.
«КПІ сьогодні — це науковий, методичний, освітній хаб, і, якщо поєднати його можливості із зусиллями креативної команди психологів та реабілітологів, буде вагомий результат. Адже перемога — це не просто про шлях звитяги наших захисників на полі бою, перемога — це ще й ресурси та сила громадян, що залежать від їхнього психоемоційного, фізичного і ментального відновлення», — Василь Крутов, голова правління ГС «Центр міждисциплінарних фундаментальних і прикладних досліджень Людини».
У рамках співпраці планується:
- експериментальна робота з факультетом біомедичної інженерії (ФБМІ) та факультетом соціології і права (ФСП) з подолання найпоширеніших психоемоційних травм;
- експериментальна та наукова робота з Навчально-науковим механіко-машинобудівним інститутом (НН ММІ);
- розроблення нових методичних підходів і практичних рекомендацій за міжнародними стандартами.
Співпраця координується Центром протезування та реабілітації КПІ ім. Ігоря Сікорського.

З Днем енергетика!

Дорогі енергетики! Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом! Ви – ті, хто дарує світло та тепло в кожен український дім, навіть у найтемніші часи. Нехай у вашому житті завжди буде світло надії, тепло любові та енергія щастя. Міцного здоров'я вам, успіхів у роботі та сімейного затишку!

Кафедра Електричних мереж та систем

Автономна система електрозабезпечення
Бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського

Зроблено ще один вагомий крок до енергонезалежності університету — встановлено автономну систему електрозабезпечення приміщень Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського, що гарантує безперебійну роботу під час аварійних та стабілізаційних відключень електроенергії. Сонячну електростанцію з системою накопичення розмістили на даху будівлі.
Потужність генерації — 14,8 кВт
Загальна ємність зберігання енергії — 19,2 кВт-год
1 інвертор, 4 акумулятори великої ємності, 34 фотовольтаїчних модулей потужністю 435 Вт кожен, кабельна продукція та конструкційні кріплення.
Чому це дуже важливо?
⚡️Безперебійний доступ до електронних ресурсів. Забезпечується постійний доступ до інституційного репозитарію ELAKPI — архіву освітніх і наукових матеріалів.
⚡️Зростання цитованості наукових публікацій. Репозитарій ELAKPI стабільно індексується в Google Scholar, відповідно — підвищуватиметься вебприсутність і цитованість публікацій науковців університету. А це, своєю чергою, позитивно впливатиме на позиції КПІ ім. Ігоря Сікорського у Webometrics ranking of world’s universities, що враховує з-поміж іншого показники видимості й прозорості наукових публікацій.
⚡️Стабільний вайфай. Усі користувачі бібліотеки матимуть постійний доступ до інтернету, перебуваючи в її приміщеннях.
Завдяки цій інновації Київська політехніка посилюватиме стійкість та енергонезалежність!
Це також важливий внесок у сталий розвиток нашого університету. КПІ ім. Ігоря Сікорського — це завжди про розвиток!

Більше статей...