Результати фахового іспиту до магістратури від 25.07.2024

Webometrics-2024: інтернет-рейтинг українських вишів

Дослідницька група Cybermetrics Lab, що є підрозділом найбільшої дослідницької установи Іспанії Consejo Superior de Investigaciones Científicas (CSIC) опублікувала черговий рейтинг університетів світу за рівнем їхньої присутності в мережі Інтернет. Результати цього дослідження оприлюднюють 21 рік поспіль у січні та липні.
Автори рейтингу оцінюють змістову та інформаційну складову сайту певного університету.
У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities дослідники оцінюють заклади за трьома показниками. Зокрема, до уваги беруться видимість (кількість зовнішніх джерел, що містять посилання на сайт цього закладу), прозорість (кількість цитат топ-авторів установи) та якість (кількість статей дослідників цього закладу, які входять до 10% найбільш цитованих у 27 дисциплінах).
За словами розробників, у процесі  складання рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів до уваги не беруться.
Новий рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками в липні 2024 року.
Загалом рейтинг охоплює понад 32 000 освітніх установ з усього світу, з них 292 заклади вищої освіти України.
Згідно з цьогорічними результатами, найбільш присутнім у мережі українським закладом вищої освіти є Київський політехнічний інститут ім. Сікорського.
На другій позиції в рейтингу Webometrics Ranking – Сумський державний університет, а на третій – Національний університет біоресурсів і природокористування.
Четверте, п'яте і шосте місця в українському рейтингу посіли відповідно Національний авіаційний університет, Прикарпатський національний університет ім. Стефаника та Харківський політехнічний інститут.
Сьому та восьму сходинки в рейтингу цього року займають Харківський національний університет ім. Каразіна і Тернопiльський національний медичний університет iм. Горбачевського.

Заклад вищої освіти

Місце

Місце у світі

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Сумський державний університет

Національний університет біоресурсів і природокористування України

1903

Національний авіаційний університет

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

Тернопiльський національний медичний університет iменi I. Я. Горбачевського

Харківський національний університет радіоелектроніки

Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»

Результати фахового іспиту до магістратури від 23.07.2024

Результати фахового іспиту до магістратури від 20.07.2024

за освітньо-професійною програмою "Електричні системи і мережі"

Консультація до фахового іспиту до магістратури

17 липня в форматі відеоконференції GoogleMeet було проведено консультацію до фахового іспиту для вступників освітньо-професійної програми "Електричні системи і мережі" другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Ви можете ознайомитися з відеозаписом  та презентацією до консультації.

Більше статей...