ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Початок нового навчального року вже дуже близько. Усі ваші думки зосереджені на виборі вишу та фаху? Тоді вам потрібно чітко спланувати свої дії і ми вам у цьому допоможемо!

Факультет електроенерготехніки та автоматики 01 липня 2019 року влаштовує День відкритих дверей, де ви зможете отримати концентрат практичної та цікавої інформації.

Початок  о 10.00 в 412 аудиторії 20 корпусу.

Протягом двох годин на Вас чекають:

• екскурсії лабораторіями та навчальними центрами (SIEMENS, Mitsubishi Electric, Schneider Electric, EATON, АВВ);
  • ознайомлення з сонячною та вітровою лабораторіями;
  • процес створення штучної блискавки;
  • демонстрація роботів;
  • ознайомлення з інтелектуальною енергосистемою України та Smart-технологіями;
  • демонстрація електромехатронних приладів;
  • брифінг, на якому ви зможете дізнатися про студентське життя, можливість здобуття подвійного диплому європейського зразка, кар’єрні перспективи випускників, а також багато чого цікавого.

Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте  050-682-80-07

Чекаємо на Вас!

P.S. З 1 липня по 22 липня 2019 року в аудиторії 112 корпусу №20 розпочинає роботу Консультативний центр "Абітурієнт-2019".

Завдання центру:

• допомогти вступникам за сертифікатами ЗНО при реєстрації електронного кабінету вступника та завантажити додатки до документів про повну загальну середню освіту;
  • консультувати молодших спеціалістів щодо вступу на бакалаврат ФЕА;
  • консультувати бакалаврів щодо вступу в магістратуру ФЕА.
『アディダス』に分類された記事一覧