Два українські університети увійшли до світового рейтингу

kpi-officeДва українські університети увійшли до рейтингу найкращих закладів вищої освіти щодо можливостей працевлаштування після закінчення навчання.
Рейтинг QS Graduate Employability Rankings 2022, складений Міжнародним аналітичним агентством у галузі вищої освіти QS Quacquarelli Symonds, є незалежним переліком найкращих навчальних закладів світу для студентів, орієнтованих на кар’єрні досягнення.
До підсумкової таблиці, яка містить 550 позицій, увійшов Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який посів позицію в діапазоні 301–500. Також уперше увійшов до рейтингу Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», дебютувавши в діапазоні 501+.