Стартував всесвітній проєкт «Seeds For the Future» 2023

Seeds_FutureОб’єднані єдиною метою — дати потужну кар’єрну базу молодим талановитим студентам, які змінюватимуть наш світ на краще, — компанія Huawei розпочинає конкурсний відбір на участь у цьогорічній програмі «Seeds For the Future».
⏰Заявки приймають до 23 жовтня включно.
Для кого ця програма?
Студенти технічних і нетехнічних спеціальностей, що навчаються на бакалавраті (починаючи з третього курсу) та магістратурі, а також випускники університетів, які отримали диплом 2023 року, з високими результатами навчання й прагненням працювати у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
Цьогоріч планується унікальна програма:
 - Тренінги з іспитами
 - Освітня програма відбудеться за участі міжнародних і українських експертів
 - Виконання практичних завдань та обговорення прикладів використання ІКТ в різних галузях
 - Майстер-класи з лідерства, працевлаштування, підприємництва, сталого розвитку
 - Розвиток навичок комунікації, презентації себе та ідей стартапів
 - Щоденна робота в проєктних групах над створенням технологічних стартапів
 - Практичні поради з працевлаштування й можливості оплачуваного стажування для кількох найкращих учасників та учасниць програми.
 - Відвідання «Хуавей Україна» і знайомство з командою.
 - Спілкування з учасниками з інших країн світу.
 - Реєстрація — за посиланням.